Connect with us

Media

Spódnica spadła jej w programie na żywo. Nie miała majtek. Okazało się, że jest facetem!


Co za wpadka! Jednej z uczestniczek „Big Brothera” spadła spódnica. I to w programie na żywo. Na początku stycznia w Wielkiej Brytanii wystartowała kolejna już 21. (!) edycja „Celebrity Big Brother”. W programie biorą udział celebryci, którzy na kilka tygodni zamykani są w jednym domu i obserwowani przez kamery (oraz miliony widzów).W tegorocznej edycji udział bierze 16 uczestników, wśród których znajduje się Shane Jenek, znany jako drag queen Courtney Act. Gwiazda znana jest głównie z bycia finalistką 6. sezonu programu „RuPaul’s Drag Race”, w którym przegrała z Biancą del Rio. Brała też udział w pierwszej edycji australijskiego „Idola”.

Wejście Courtney do domu Wielkiego Brata zostanie na długo zostanie zapamiętane. Podczas prezentacji w programie na żywo potknęła się na scenie i spadła jej spódnica, odsłaniając miejsca intymne zaklejone taśmą.

Sytuacja się powtórzyła za kulisami, kiedy Act przedstawiała się innym domownikom. Niestety nie wszyscy wyglądali na rozbawionych. Sytuację szybko podchwyciły jej koleżanki z „Drag Race”, które dodawały zabawne przeróbki zdjęcia z tej wpadki.Pozostałe w Media

Na górę