Connect with us

Media

Spódnica spadła jej w programie na żywo. Nie miała majtek. Okazało się, że jest facetem!


Co za wpadka! Jednej z uczestniczek „Big Brothera” spadła spódnica. I to w programie na żywo. Na początku stycznia w Wielkiej Brytanii wystartowała kolejna już 21. (!) edycja „Celebrity Big Brother”. W programie biorą udział celebryci, którzy na kilka tygodni zamykani są w jednym domu i obserwowani przez kamery (oraz miliony widzów).W tegorocznej edycji udział bierze 16 uczestników, wśród których znajduje się Shane Jenek, znany jako drag queen Courtney Act. Gwiazda znana jest głównie z bycia finalistką 6. sezonu programu „RuPaul’s Drag Race”, w którym przegrała z Biancą del Rio. Brała też udział w pierwszej edycji australijskiego „Idola”.

Wejście Courtney do domu Wielkiego Brata zostanie na długo zostanie zapamiętane. Podczas prezentacji w programie na żywo potknęła się na scenie i spadła jej spódnica, odsłaniając miejsca intymne zaklejone taśmą.

Sytuacja się powtórzyła za kulisami, kiedy Act przedstawiała się innym domownikom. Niestety nie wszyscy wyglądali na rozbawionych. Sytuację szybko podchwyciły jej koleżanki z „Drag Race”, które dodawały zabawne przeróbki zdjęcia z tej wpadki.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę