Connect with us

Media

Sposób, w jaki mężczyzna trzyma Cie się za rękę, wiele zdradza o jego uczuciach!


Czasami nasze ciało i gesty, które wykonujemy, zdradzają to, o czym myślimy i jak się czujemy. Nawet, jeśli staramy się ukryć niektóre rzeczy… Właśnie tak jest z trzymaniem się za ręce. Ten niby prosty gest potrafi wiele powiedzieć na temat relacji między dwojgiem ludzi.

#1 Splecione palce


Taki sposób trzymania się za dłonie wskazuje na bardzo silną więź między dwoma osobami. Jest to prawie równoznaczne z deklaracją o trwaniu przy sobie bez względu na wszystko. Pokazuje też poczucie bezpieczeństwa między dwojgiem ludzi.

#2 Z palcami skierowanymi do dołu

Kiedy dwoje ludzi trzyma dłonie w ten sposób oznacza to, że darzą się głębokimi uczuciami. Osoba, której dłoń znajduje się na górze, jest tą, która podejmuje większość decyzji i dominuje w danym związku.

#3 Podwójne trzymanie

Wiele osób, trzymając już jedną dłonią partnera, chwyta go także i drugą dla wzmocnienia uścisku. Zwykle osoba, która to robi, kontroluje cały związek. Podświadomie chce też pokazać światu, że partner należy tylko do niej. Jeśli żaden z partnerów nie widzi w tym nic złego, oznacza to, że związek jest bardzo silny i poważny.

#4 Z jeden palec


Oznacza to, że każda z osób, mimo związku, pragnie zachować przestrzeń tylko dla siebie i że bardzo ważna jest dla niej niezależność. Każdy z partnerów ma więc w tej relacji odrobinę prywatności i nikomu to nie przeszkadza.

#5 Pod ramię

Zazwyczaj to kobieta trzyma swojego partnera w taki sposób. Oznacza to, że potrzebuje od niego wsparcia i poczucia bezpieczeństwa.

#6 Ciągnięcie za rękę

Ciągnięcie za rękę w taki sposób oznacza, że dana osoba może próbować przejąć kontrolę w związku. Wskazuje też, że nie ma pełnej harmonii między tymi osobami. Nie wróży to dobrze dla relacji.

#7 Nietrzymanie się za ręce


Takie osoby nie czują ciągłej potrzeby demonstrowania swoich uczuć. Niestety, może być i tak, że jeżeli nie chcą okazywać sobie takich małych gestów, to ich uczucie może nie być silne.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę