Connect with us

Życie

Spytała syna sąsiadów, dlaczego odwiedza jej babcię 5 razy dziennie – Odpowiedź ją zszokowała!


Darrien Middleton jest ratownikiem medycznym. Cały swój czas poświęca ratowaniu ludzi. Darrien jeszcze się dokształca więc jej dzień jest wypełniony po brzegi.

Jej babcia Wilma mieszka sama. Darrien chciała ją wziąć do siebie, ale babcia się nie zgadza.


Chce mieszkać u siebie, w domu, w którym spędziła blisko 40 lat. Darrien martwi się o nią, ponieważ babcia chorowała na raka, przeszła agresywne terapie i operacje.

Wilma jest otoczona kręgiem przyjaciół, którzy są jej sąsiadami. Wszyscy bardzo ją lubią i chętnie jej pomagają, ale jeden mały pomocnik zasługuje na szczególną uwagę.

Caleb, syn sąsiadów, ma zaledwie 7 lat, ale zagląda do Wilmy 4-5 razy dziennie.


Darrien będąc u babci zapytała chłopca dlaczego to robi?

Caleb jej odpowiedział:

„Wilma jest osłabiona i często przysypia. Martwię się i muszę sprawdzać czy się budzi się ze swoich drzemek.”

Darrien była poruszona wrażliwością i oddaniem chłopca. Trudno się dziwić, że mając takich sąsiadów Wilma nie chce opuścić swojego domu.


Kiedy żyjemy otoczeni serdecznością i życzliwością ze strony sąsiadów, życie nawet w ciężkiej chorobie wydaje o wiele łatwiejsze do zniesienia.
[su_note note_color=”#b5ffbc”]

Wygraj Iphone 8 64 GB!

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści

AVR.PLOTI na numer 92505

Mamy dzisiaj do rozdania cztery nowe Iphony 8!

Nie czekaj! Zagraj teraz!

 

Firma Apple nie jest sponsorem nagrody. Zdjęcia Iphone jest zdjęciem poglądowym w celu ukazania nagrody rzeczowej. Organizatorem konkursu jest Global Ltd. LeakNews Co. Portal Ploti.pl zapewnia miejsce pod reklame sponsorowana konkursu i nie ma wpływu na przebieg konkursu.

[/su_note]Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

Na górę