Connect with us

Gwiazdy

Steczkowska wije się w samej bieliźnie. Ach to ciało! Wypada w tym wieku?!


Justyna Steczkowska uchodzi za jedną z najseksowniejszych i najbardziej atrakcyjnych polskich wokalistek. To, na co zawsze zwraca się uwagę przy jej stylizacjach, to niewątpliwie długie nogi, które często pokazuje. Piosenkarka na swoim Instagramie ostatnio pokazała seksowne zdjęcie, na którym widzimy ją w bieliźnie. Obserwatorzy zasypali ją komplementami.Szybko okazało się, że dodane zdjęcie jest zapowiedzią filmiku, który pojawił się na jej profilu kilka dni później. Steczkowska tańczy na nim w samej bieliźnie.

W tym wieku to już nie wypada – napisał jeden z obserwatorów.

W obronie piosenkarki stanęły inne fanki.

Każdy wiek jest dobry, jak się ma klasę jak pani.

A masz jakiś limit wieku do którego można chodzić w gorsecie?

Wiek nie ma nic do rzeczy, jak ma się taką figurę. A kobieta czterdziestoletnia jest dużo bardziej seksowna niż niedoświadczone dziewczę.

Filmik, który udostępniła gwiazda, jest zapowiedzią trasy koncertowej z muzyką filmową.

Podoba Wam się? My jesteśmy na TAK! Nic dziwnego, że Justyna Steczkowska lubi eksponować swoją figurę – przecież ma się czym pochwalić. Zapewne niejedna młodsza koleżanka może jej tego pozazdrościć. A krytykowanie kogoś ze względu na wiek jest po prostu… słabe.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę