Connect with us

Gwiazdy

Sylvester Stallone nie żyje? Zobacz jak zareagował…


W internecie pojawiła się nieprawdziwa informacja o śmierci Sylvestra Stallone’a. Słynny aktor szybko zdementował doniesienia.

„Sylvester Stallone nie żyje. Aktor zmarł dziś rano z powodu raka prostaty” – taka informacja błyskawicznie zalała w poniedziałek internet. Wielu fanów aktora dało się nabrać na nieprawdziwą informację. W internecie zamieszczane były czarno-białe zdjęcia Stallone’a z kondolencjami dla rodziny aktora.


Na instagramowym profilu Sylvestra Stallone’a, aktor zdementował doniesienia na temat swojej rzekomej śmierci. „Proszę, zignorujcie tgę głupotę… Żywy, szczęśliwy i zdrowy… Nadal uderzam!” – napisał. Sprawę skomentował także na Twitterze brat Stallone’a, Frank. „Pogłoski o śmierci mojego brata są fałszywe. Jaki rodzaj chorego, okaleczonego, okrutnego umysłu myśli o takich rzeczach? Tacy ludzie są umysłowo obłąkani i nie zasługują na miejsce w społeczeństwie” – napisał.

Please ignore this stupidity… Alive and well and happy and healthy… Still punching!

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)

To nie pierwszy raz, gdy w mediach pojawiła się informacja o śmierci Stallone’a. Po raz pierwszy gwiazdor filmów „Rocky” i „Rambo” został uśmiercony w 2016 roku. Teraz plotkę wywołać miał pierwszy plakat promujący „Creed II”, który sam Stallone umieścił na swoim profilu na Instagramie.Pozostałe w Gwiazdy

Na górę