Connect with us

Gwiazdy

Sylvester Stallone nie żyje? Zobacz jak zareagował…


W internecie pojawiła się nieprawdziwa informacja o śmierci Sylvestra Stallone’a. Słynny aktor szybko zdementował doniesienia.

„Sylvester Stallone nie żyje. Aktor zmarł dziś rano z powodu raka prostaty” – taka informacja błyskawicznie zalała w poniedziałek internet. Wielu fanów aktora dało się nabrać na nieprawdziwą informację. W internecie zamieszczane były czarno-białe zdjęcia Stallone’a z kondolencjami dla rodziny aktora.


Na instagramowym profilu Sylvestra Stallone’a, aktor zdementował doniesienia na temat swojej rzekomej śmierci. „Proszę, zignorujcie tgę głupotę… Żywy, szczęśliwy i zdrowy… Nadal uderzam!” – napisał. Sprawę skomentował także na Twitterze brat Stallone’a, Frank. „Pogłoski o śmierci mojego brata są fałszywe. Jaki rodzaj chorego, okaleczonego, okrutnego umysłu myśli o takich rzeczach? Tacy ludzie są umysłowo obłąkani i nie zasługują na miejsce w społeczeństwie” – napisał.

Please ignore this stupidity… Alive and well and happy and healthy… Still punching!

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)

To nie pierwszy raz, gdy w mediach pojawiła się informacja o śmierci Stallone’a. Po raz pierwszy gwiazdor filmów „Rocky” i „Rambo” został uśmiercony w 2016 roku. Teraz plotkę wywołać miał pierwszy plakat promujący „Creed II”, który sam Stallone umieścił na swoim profilu na Instagramie.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę