Connect with us

Media

Syn Mikołaja z „Rolnika…” w końcu skomentował młodszą o 33 lata narzeczoną ojca…


„Rolnik szuka żony”. Mikołaj nie zakochał się w żadnej z kandydatek zaproszonych do swojego domu, jednak dzięki programowi spotkał prawdziwą miłość. Okazało się, że szczęście czekało tuż za rogiem i związał się mieszkającą niedaleko niego Martą.

Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem marzyć o związku czy cokolwiek jej proponować. Czekałem właśnie na taką kobietę. To ideał! – wyznał Mikołaj w świątecznym odcinku.


Swoje szczęście za rogiem odnalazł też Mikołaj #rolnikszukazony #szukajcieaznajdziecie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)


Szybko się zaręczyli, o czym poinformowali przed kamerami w towarzystwie Marty Manowskiej i innych uczestników programu. Dla Mikołaja jednak najważniejsza była akceptacja jego dzieci: córki Magdy i syna Michała. Na szczęście 40-letnia partnerka ojca przypadła im do gustu.

Marta to świetna kobieta, zgrabna, piękna, sympatyczna i bardzo skromna. Sądzę, że będziemy się bez problemu dogadywać – powiedział Michał w rozmowie z „Rewią”. – Rozumiem ojca, bo już dawno przekonałem się, że bez miłości jest źle – dodał.

Wyznał też, że z niecierpliwością czeka na ślub taty. Przy okazji nie ukrywa, że jego zdaniem Mikołaj ma wiele szczęścia.

Sądzę, że wielu facetów zazdrości mu takiego życia – dodał na koniec.


Jak widać udział w programie całkowicie odmienił życie Mikołaja. Teraz czekamy na informację o dacie ślubu i zdjęcia z uroczystości.⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!

Pozostałe w Media

Na górę