Connect with us

Media

Syn Mikołaja z „Rolnika…” w końcu skomentował młodszą o 33 lata narzeczoną ojca…


„Rolnik szuka żony”. Mikołaj nie zakochał się w żadnej z kandydatek zaproszonych do swojego domu, jednak dzięki programowi spotkał prawdziwą miłość. Okazało się, że szczęście czekało tuż za rogiem i związał się mieszkającą niedaleko niego Martą.

Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem marzyć o związku czy cokolwiek jej proponować. Czekałem właśnie na taką kobietę. To ideał! – wyznał Mikołaj w świątecznym odcinku.


Swoje szczęście za rogiem odnalazł też Mikołaj #rolnikszukazony #szukajcieaznajdziecie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)


Szybko się zaręczyli, o czym poinformowali przed kamerami w towarzystwie Marty Manowskiej i innych uczestników programu. Dla Mikołaja jednak najważniejsza była akceptacja jego dzieci: córki Magdy i syna Michała. Na szczęście 40-letnia partnerka ojca przypadła im do gustu.

Marta to świetna kobieta, zgrabna, piękna, sympatyczna i bardzo skromna. Sądzę, że będziemy się bez problemu dogadywać – powiedział Michał w rozmowie z „Rewią”. – Rozumiem ojca, bo już dawno przekonałem się, że bez miłości jest źle – dodał.

Wyznał też, że z niecierpliwością czeka na ślub taty. Przy okazji nie ukrywa, że jego zdaniem Mikołaj ma wiele szczęścia.

Sądzę, że wielu facetów zazdrości mu takiego życia – dodał na koniec.


Jak widać udział w programie całkowicie odmienił życie Mikołaja. Teraz czekamy na informację o dacie ślubu i zdjęcia z uroczystości.⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę