Connect with us

Media

SZOK! Brutalny gwałt na noworodku. 2-tygodniowe dziecko walczy o życie


Dwutygodniowe dziecko walczy o życie na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Belfaście w Irlandii Północnej. Jak podaje BBC, noworodek został zgwałcony. Mężczyzna, który miał dopuścić się bestialskiego przestępstwa, został odizolowany od pozostałych więźniów, którzy chcieli sami wymierzyć mu sprawiedliwość.


O gwałt i wyrządzanie dziecku ciężkich uszkodzeń ciała został oskarżony 25-latek. Mężczyzna usłyszał zarzuty przed w sądem w Armagh i został przewieziony do więzienia w Maghaberry – informuje BBC.


Z kolei dziennik ”The Sun” podaje, że 25-latek jest traktowany jako „osoba zagrożona”. Służba więzienna boi się, że pozostali osadzeni będą chcieli zlinczować mężczyznę. Informacja o gwałcie na 2-tygodniowym dziecku oburzyła więźniów.

”Osadzony znajduje się w bezpiecznej jednostce dla własnej ochrony. Jest również pod całodobowym monitoringiem na wypadek, gdyby próbował popełnić samobójstwo. Jestem prawie pewny, że gdyby jakikolwiek inny więzień zbliżył się do niego, zlinczowałby go – powiedział pracownik więzienia w rozmowie z „The Sun”.


Północnoirlandzcy policjanci nie ujawniają wielu szczegółów śledztwa ze względu na dobro dziecka i jego rodziny. Kolejna rozprawa z udziałem mężczyzny podejrzanego o gwałt odbędzie się 10 października.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę