Connect with us

Gwiazdy

Szok w „Klanie”… Czesia zdradziła Darka z BRAJANEM CEBULĄ!


Scenarzyści Klanu, najstarszej polskiej opery mydlanej, robią wszystko, by przyciągnąć widzów przed telewizory. Nie tak dawno wprowadzony został wątek… miłości kazirodczej. Jasiek zakochał się we własnej ciotce. Wcześniej Grażynka uświadamiała Maćka za pomocą… precli.

Tym razem zdecydowano się jednak na zdradę, dość tradycyjne rozwiązanie jak na ten gatunek.

Jakiś czas temu scenarzyści wprowadzili nową postać. Kolegę Darka z wojska – Brajana Cebulę. Cebula od początku miał chętkę na żonę Darka, Czesię (w tej roli niezastąpiona Anna Powierza). Blondwłosy amant w końcu dopiął swego i Czesia w wyniku intrygi uległa wdziękowi Cebuli.

Darek wielokrotnie zdradzał Czesławę, jednak tym razem wszystko wskazuje na to, że został wrobiony przez sprytnego „kolegę”. Brajan wmówił Czesi zdradę Darka, a zrozpaczona Czesia postanowiła poszukać ukojenia w ramionach Cebuli. Niestety albo na szczęście scenarzyści oszczędzili nam sceny „pożycia”.

Mało tego, Czesia będzie chciała rozwieść się z Darkiem…
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę