Connect with us

Gwiazdy

Szroeder boi się Dody. „Opowiada znajomym, że jest strasznie zazdrosna”


Natalia Szroeder i Kuba „Quebonafide” Grabowski są parą od prawie pół roku i wydaje się, że dobrze im ze sobą. Wprawdzie „życzliwi” znajomi piosenkarki co chwila alarmują, że raper „zamyka ją w złotej klatce” i odcina od znajomych, ale biorąc pod uwagę ich tabloidową „dyskrecję” niewykluczone, że ma rację.


Zresztą większość zakochanych, szczególnie na początku związku woli spędzać czas we dwoje.

Niestety, podobno cieniem na związku Natalii i Kuby kładzie się jej zazdrość. Piosenkarka podobno kiepsko znosi tłumy fanek, które przy każdej okazji rzucają się na jej chłopaka. Dla ukojenia nerwów Quebo musiał ją zabrać do Hiszpanii i tam spokojnie wytłumaczyć, że nie ma się czym przejmować. Szroeder rzeczywiście stała się spokojniejsza i wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku, aż tu nagle z propozycją nagrania duetu wystąpiła Doda.
Wie, że jeśli nagrałaby piosenkę z Quebo, to byłby wielki hit – wyjaśnia w rozmowie z Faktemosoba z branży muzycznej. Złożyła mu juz propozycję.


W tym momencie Natalii znów puściły nerwy. Tłumaczy Quebo, że Doda to za niska liga dla niego – ujawnia informator tabloidu. A znajomym opowiada, że jest o niego strasznie zazdrosna. W każdym razie plany Dody, nawet jeśli miałyby się spełnić, muszą trochę poczekać. Grabowski zapowiedział bowiem przerwę w karierze z powodu żałoby po swoim idolu.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę