Connect with us

Media

Tak wygląda dzisiaj Milena z „Galerianek”. Poznajecie?


Film Galerianki dziewięć lat temu wywołał głośną medialną debatę na temat tego, jakie naprawdę życie wiodą polskie nastolatki. To dzięki niemu popularność zdobyła grająca dziś u Patryka Vegi Anna Karczmarczyk.

Jedną z głównych ról w filmie Katarzyny Rosłaniec zagrała Dagmara Krasowska, która miała wtedy 18 lat. Dagmara miała okazję zagrać też m.in. w Ojcu Mateuszu, jednak nie zagościła na dobre w świecie show biznesu. Studiowała socjologię, udało jej się też zostać kierownikiem planu filmowego.


Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda 27-letnia Dagmara. Przypomina „galeriankę”?
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę