Connect with us

Media

Tata wykrzykuje w korytarzu słowo „prysznic” i wywołuje reakcję, która rozbawia do rozpuku!


Dla większości z nas nie ma nic przyjemniejszego niż długi, gorący prysznic. Jednak nie każdego to dotyczy. Są tacy, którzy patrzą na kąpiel jak na przerażający obowiązek – i często są oni naszymi zwierzętami! Ale dla jednego psa prysznic jest słowem magicznym.


Jest jedna rzecz, którą Misty kocha bardziej niż cokolwiek na świecie – prysznic. A kiedy tata wypowie jedno, proste słowo, Misty jak szalona pędzi do najbliższej łazienki. I nawet nie ma znaczenia, w jakim domu jest! Kiedy usłyszy magiczne słowo „prysznic”, zawsze znajdzie łazienkę!

Aby udowodnić obsesję Misty na punkcie kąpieli, tata filmuje ją zarówno w swoim jak i zaprzyjaźnionych domach. Nie ma znaczenia, czy jest to kabina prysznicowa, czy wanna, ona z największą ekscytacją podąża za zapowiadaną kąpielą.

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę