Connect with us

Życie

Te pozycje seksu oralnego zwalą twojego faceta z nóg!


Dla kobiet, które uwielbiają uczucie trzymania go w ustach, doświadczenie to samo w sobie jest bardzo podniecające. To świetne doświadczenie, gdy czujesz, że ktoś podnieca się coraz bardziej i obserwujesz jak dochodzi coraz bliżej utracenia kontroli. Są jednak takie osoby, które nie przepadają za „lodzikiem” i nie ma w tym nic złego. Poniższe pozycje mogą spodobać się obydwu grupom. Przetestuj je, a może okaże się, że odnajdziesz w tym nową ulubioną łóżkową zabawę? Jedno jest pewne – twój partner będzie zachwycony!

1. Do góry nogami


Jeśli chcesz zabawić się nieco ostrzej, połóż się na plecach i pozwól mu wejść w twoje usta z głową skierowaną ku twoim stopom. Jeśli opiera ciężar ciała na rękach, ty możesz zrobić ze swoimi co tylko zechcesz. Pracuj palcami między swoimi nogami tak jak lubisz, a on na pewno nie będzie zawiedziony tym widokiem – kilka dodatkowych stęknięć też nie zaszkodzi. Pamiętaj jednak, że oddajesz mu kontrolę nad głębokością penetracji, więc musisz dawać znać gdy zrobi coś, co jest dla ciebie mniej przyjemne lub wejdzie za głęboko. Pozycja idealna dla tych, którzy lubią robić to ostrzej.

2. Rozłóż nogi i ciesz się przyjemnością

Aby zrobić coś bardziej niegrzecznego (i o wiele przyjemniejszego) od 69, podnieś swoje biodra tak aby znalazły się poza zasięgiem ust i pozwól mu na zabawę palcami lub ulubioną zabawką erotyczną. To bardzo przyjemne dla ciebie, a jemu daje niesamowity widok na twoje miejsca intymne. Z pewnością wróci pamięcią do tej chwili, a każda kobieta chce przecież żeby to właśnie o niej myślał gdy zostaje sam na sam z chusteczkami i dłonią…

3. Wilgotne łaszenie się koteczka


Jeśli jesteś w trakcie robienia mu dobrze w typowej pozycji na leżąco, ale podniecasz się tak, że również potrzebujesz odrobiny przyjemności, włóż jego nogę między swoje i poocieraj się o jego piszczel. Kiedy tylko jak bardzo podoba ci się to co robicie, będzie jeszcze bardziej zadowolony! Oczywiście skorzystasz na tym również i ty, dzięki delikatnej stymulacji łechtaczki, która może być przyjemniejsza nawet od ujeżdżania tego, co masz w ustach…

4. Podwójna przyjemność


Każ mu się rozebrać i uklęknij przed nim, po drodze całując jego nogi po wewnętrznej stronie ud, kierując się ku górze. Daj mu czas na docenienie momentu, w którym myśli sobie „ta cudowna kobieta zaraz weźmie go do ust”! Kiedy już przystąpisz do roboty, delikatnie ujeżdżaj dildo lub włóż ulubiony wibrator.

5. Zmienna kobieta


Czasami gdy widzisz jak twój partner twardnieje dzięki twoim ustom, możesz mieć ogromną ochotę by na niego wskoczyć. Zrób to. Wejdź na niego na dłuższą chwilę i zrób kilka powolnych, seksownych ruchów w górę i w dół, po czym zsuń się i znów weź go do ust. Po krótkim seksie będzie wniebowzięty widząc, jak smakujesz swoich soków na jego penisie.

Stosując te pozycje z pewnością dodacie odrobinę pikanterii do swojego związku!

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

Na górę