Connect with us

Gwiazdy

„To już żenada żenady”. Widzowie śmieją się z Brzozowskiego w „Kole fortuny”. Oglądacie na własną odpowiedzialność!


Sieć podbija właśnie występ Rafała Brzozowskiego w „Kole fortuny”. Wokalista zaprezentował utwór „Blue (Da Ba Dee)”, a internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

Jeden z ostatnich występów Rafała Brzozowskiego w „Kole fortuny” cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Piosenkarz wskoczył do samochodu i zaczął śpiewać „Blue (Da Ba Dee)”. Najpierw trochę się „porzucał” za kierownicą, a potem udawał taniec robota.


Nagranie trafiło na fanpage „Cebulion24” z wymownym podpisem „DLACZEGO?”. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Równie wymownych.

– To już żenada żenady.

– To już zachodzi chyba za daleko…

– Ciekawe, jak on z tym żyje, że musiał to zrobić – to tylko niektóre z nich.

Chcemy zaznaczyć, że wybraliśmy te najłagodniejsze. Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski pozwał niedawno dziennikarza za niepochlebną opinię o jego muzyce. Piosenkarz wytoczył mu proces, a ten musiał zamieścić oficjalne przeprosiny.


Także opinię zostawiamy Wam. Dobrej zabawy!


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę