Connect with us

Gwiazdy

TO KONIEC LEWANDOWSKIEJ!? W batonach jej firmy wykryto…


Anna Lewandowska konsekwentnie rozwija swoją markę, w skład której wchodzą już nie tylko plany żywieniowe, płyty z treningami czy zdrowa żywność, ale i bycie coachem. Co prawda nie wychodzi jej to najlepiej, ale się nie zniechęca – szczególnie, że wraz z Robertem mają przecież w planach stworzenie wspólnych biznesów, tym razem pod nazwą „Lewandowscy”.


Kwestię zdrowych produktów żywieniowych w swoim planie biznesowym początkowo zaniedbała trochę Ewa Chodakowska, która po sukcesie Lewandowskiej szybko naprawiła swój błąd. Oczywiście Ania i Ewa oficjalnie wspierają się i wcale ze sobą nie konkurują, nieoficjalnie jednak sprawy wyglądają chyba jednak nieco inaczej.

Wiele wskazuje na to, że rywalizacja między trenerkami wchodzi w znacznie brutalniejszą fazę. Otrzymaliśmy bowiem wiadomość, w której osoba, która kupiła batonika Lewandowskiej skarży się na… znajdujące się ponoć w nich larwy.


Chciałabym podzielić się z Wami odkryciem w batonie Energy Bar wyprodukowanym przez Foods by Ann Anny Lewandowskiej. Po otwarciu opakowania zauważyłam biały nalot na batonie, jakby pleśń. Po otwarciu całego opakowania moim oczom ukazała się biała larwa o długości ok. 1cm pełzająca po batonie. Była to prawdopodobnie larwa mola spożywczego – pisze autorka zdjęć. Baton był zdany do spożycia aż do 24-07-2018. Firma Foods by Ann, gdy podzieliłam się z nimi ta informacja gorąco mnie przeprosiła, a jako zadośćuczynienie doładowała moje konto na ich stronie kwotą 200zł. Poprosili też o odesłanie batona do badań.

Poprosiliśmy więc o komentarz samej zainteresowanej. Przedstawiciel firmy Foods By Ann w odpowiedzi na nasze pytanie stwierdził, że… jest to prowokacja.


Uważamy, że wiadomość przesłana do redakcji Pudelka jest prowokacją mającą na celu zaszkodzenie wizerunkowi marki Foods by Ann – czytamy w mailu od Pawła Ciuraja z Foods By Ann. Chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dokonujemy zakupów surowców z potwierdzonych źródeł dostaw od certyfikowanych producentów. W zakładzie produkcyjnym stosowane są systemy bezpieczeństwa żywności HACCP oraz BRC, więc wszelkie zasady higieny są przez nas przestrzegane. Zakład produkcyjny przechodzi również regularne audyty sieci handlowych. Dodatkowo w załączniku zamieszczam post osoby, która prawdopodobnie złożyła donos. Są tam widoczne te same zdjęcia. Post jest w jasny sposób nakierunkowany.
Faktycznie, we wspomnianym poście oznaczone są zarówno Lewandowska, jak i jej największa, nie tylko batonowa, konkurentka, Ewa Chodakowska.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę