Connect with us
źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazdy

To KONIEC! Wojewódzki potwierdził rozstanie z seksowna Renulką! Powód…


Piękna modelka – Renata Kaczoruk i król TVN – Kuba Wojewódzki od dłuższego czasu tworzyli jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show biznesu. Mimo, że byli razem, bardzo rzadko pojawiali się wspólnie na imprezach branżowych. Dziennikarz bawił się z mediami w kotka i myszkę, skrupulatnie wybierając smakowite kąski, które wpuszczał w wirtualną sieć.


Zatem w internecie znajdziemy informacje o jego planowanym rzekomym ślubie z Renulką, jest także o ciąży Renulki, a ostatnio pojawiły się wieści o rozstaniu kochanków. Oczywiście Renulka i Kuba nadal starają się bardzo chronić swoją prywatność, zatem sensacyjnych doniesień o rzekomym rozpadzie ich związku nie skomentowali.

Ostatnio na profilu Wojewódzkiego pojawiło się jednak sugestywne zdjęcie z ciekawym komentarzem, który przez wielu fanów gwiazdora został potraktowany jako dowód rozstania z Renulką. Kuba wkleił bowiem fotkę, na której siedzi samotnie na tarasie, popijając w smutnym nastroju wodę. Pod tym romantycznym zdjęciem król sarkastycznych żarcików napisał:

Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam
Święty spokój

Pod tym znaczącym wpisem internauci wyrazili swoje odkrywcze przypuszczenia


Kubuś już samotny dlatego tylko jeden kielonek

Jak myślicie, czy faktycznie Kuba i Renulka już nie są parą?
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę