Connect with us

Media

To naprawdę ona?!!! Zobacz polską Barbi przed operacjami!


Anella, czyli „polska Barbie” zyskała popularność dzięki operacjom plastycznym, które zmieniły jej twarz i ciało. A zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała przed nimi?


„Polska Barbie” zapewnia, że jej wygląd jest niemal całkiem naturalny, bowiem poddała się tylko dwóm operacjom (nosa i biustu), a wszystko inne to tylko drobne kosmetyczne zabiegi (tak drobne, że coraz trudniej zrozumieć co mówi). Obecnie wygląda tak:


A według serwisu „Vogule Poland”, który dostał poniższe zdjęcie od swoich czytelników, kiedyś wyglądała TAK:


Kontaktowaliśmy się z z „polską Barbie”, jednak nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy powyższe zdjęcie faktycznie przedstawia ją przed laty. Widzicie podobieństwo?


Ciekawe, czy po publikacji zdjęcia z przeszłości Anella nadal będzie utrzymywać, że jeśli chodzi o zdrowy rozsądek – to jej go nie brakuje…

Zdrowy rozsądek w głowie jest. Nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są OK, piersi są OK, komu mają się podobać, temu się podobają. Kto mnie zna, jakim jestem w środku człowiekiem, to wie, co potrafię zrobić dla kogoś. Jak ktoś mnie ma polubić, to polubi mnie za to, jaka jestem – mówiła polska Barbie w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

 
 

Pozostałe w Media

Na górę