Connect with us

Media

Ukraińcy : „POLACY to PIJANI PARTACZE – za trzy lata możemy przejąć polski rynek pracy”


3 miliony – tylu Ukraińców pracuje w Polsce – legalnie! Nieoficjalnie mówi się, że jest ich dwa razy tyle – pozostali pracują na czarno. Rozmawialiśmy z Wołodymyrem – pracuje w Polsce od 10 lat i ma bardzo poważne zamiary…

„Polacy to leniwy naród, są niedokładni i chcą za dużo zarabiać – my to co innego – każda firma walczy o Ukraińca bo wiadomo – przyjdzie Polak, spartaczy i zawoła 3 razy tyle!” – mówi Wołodymyr.


„10 lat temu pracowałem za marne jak na Polskę pieniądze, teraz płacą mi więcej niż polakowi z takim samym doświadczeniem – dlaczego? Bo ja pracuję a nie chodzę pijany. W tym roku otwieram agencję pracy dla moich rodaków – w rok zamierzam ściągnąć ich tutaj 100 tysięcy – to realne. Za dwa/trzy lata przejmę poszczególne sektory rynku pracy w tym kraju. Polacy nie wiedzą co się dzieje a my wiemy jak to wykorzystać – będziemy tutaj mieszkać i zarabiać – z czasem będzie nas tutaj naprawdę dużo jak już jest np. we Wrocławiu – tam stanowimy bardzo silną mniejszość!”

Słowa Wołodymyra mogą szokować, jednak jego zapowiedzi są realne. Naszych wschodnich sąsiadów jest coraz więcej – we Wrocławiu stanowią już 15% mieszkańców, rokrocznie przybywa ich tutaj bardzo wielu. Ukraińska Organizacja Nacjonalistów twierdzi : „Jeszcze będzie w Warszawie pochód na cześć Bandery!”

Pozostałe w Media

Na górę