Connect with us

Media

Ukraińcy : „POLACY to PIJANI PARTACZE – za trzy lata możemy przejąć polski rynek pracy”


3 miliony – tylu Ukraińców pracuje w Polsce – legalnie! Nieoficjalnie mówi się, że jest ich dwa razy tyle – pozostali pracują na czarno. Rozmawialiśmy z Wołodymyrem – pracuje w Polsce od 10 lat i ma bardzo poważne zamiary…

„Polacy to leniwy naród, są niedokładni i chcą za dużo zarabiać – my to co innego – każda firma walczy o Ukraińca bo wiadomo – przyjdzie Polak, spartaczy i zawoła 3 razy tyle!” – mówi Wołodymyr.


„10 lat temu pracowałem za marne jak na Polskę pieniądze, teraz płacą mi więcej niż polakowi z takim samym doświadczeniem – dlaczego? Bo ja pracuję a nie chodzę pijany. W tym roku otwieram agencję pracy dla moich rodaków – w rok zamierzam ściągnąć ich tutaj 100 tysięcy – to realne. Za dwa/trzy lata przejmę poszczególne sektory rynku pracy w tym kraju. Polacy nie wiedzą co się dzieje a my wiemy jak to wykorzystać – będziemy tutaj mieszkać i zarabiać – z czasem będzie nas tutaj naprawdę dużo jak już jest np. we Wrocławiu – tam stanowimy bardzo silną mniejszość!”

Słowa Wołodymyra mogą szokować, jednak jego zapowiedzi są realne. Naszych wschodnich sąsiadów jest coraz więcej – we Wrocławiu stanowią już 15% mieszkańców, rokrocznie przybywa ich tutaj bardzo wielu. Ukraińska Organizacja Nacjonalistów twierdzi : „Jeszcze będzie w Warszawie pochód na cześć Bandery!”


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę