Connect with us

Media

UWAGA! List gończy za mężczyzną, który skatował psa! Podaj dalej!


Poszukiwany ma 30 lat, brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy, 175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów i jest krępej budowy ciała. Sprawę nagłośniono na jednej z facebookowych stron, gdzie pojawiła się informacja o skatowaniu 4-miesięcznego psa. Według tej informacji zwierzak miał połamaną szczękę, wybite ząbki, połamane łapki. Szczeniak stracił dużo krwi.


Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód wydała list gończy za 30-letnim mieszkańcem Chełmży. Poszukiwany to Bartosz Donarski ur. 17 marca 1988 roku. Rysopis : Mężczyzna ma brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy, 175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów, jest krępej budowy ciała, z lekką otyłością brzuszną. Na prawym i lewym przedramieniu od strony wewnętrznej ma trzy tatuaże z imionami.


Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejscu jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub prokuraturą, z numerami 997, 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56 675 19 00. Mężczyzna podejrzany jest o złamanie ustawy o ochronie nad zwierzętami. Wszystkie osoby, którym znane jest miejsce pobytu tego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z jednostkami policji lub prokuratury. Czteromiesięczny szczeniak jest leczony w Bielsko Białej, operację przeprowadzono w Czechach. Przypomnijmy, że Sejm kilka tygodni temu uchwalił ustawę, przewidującą m.in. zwiększenie kar za zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi z 2 do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku dokonania tego ze szczególnym okrucieństwem kara wzrośnie do 5 lat.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę