Connect with us

Media

UWAGA! List gończy za mężczyzną, który skatował psa! Podaj dalej!


Poszukiwany ma 30 lat, brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy, 175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów i jest krępej budowy ciała. Sprawę nagłośniono na jednej z facebookowych stron, gdzie pojawiła się informacja o skatowaniu 4-miesięcznego psa. Według tej informacji zwierzak miał połamaną szczękę, wybite ząbki, połamane łapki. Szczeniak stracił dużo krwi.


Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód wydała list gończy za 30-letnim mieszkańcem Chełmży. Poszukiwany to Bartosz Donarski ur. 17 marca 1988 roku. Rysopis : Mężczyzna ma brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy, 175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów, jest krępej budowy ciała, z lekką otyłością brzuszną. Na prawym i lewym przedramieniu od strony wewnętrznej ma trzy tatuaże z imionami.


Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejscu jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub prokuraturą, z numerami 997, 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56 675 19 00. Mężczyzna podejrzany jest o złamanie ustawy o ochronie nad zwierzętami. Wszystkie osoby, którym znane jest miejsce pobytu tego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z jednostkami policji lub prokuratury. Czteromiesięczny szczeniak jest leczony w Bielsko Białej, operację przeprowadzono w Czechach. Przypomnijmy, że Sejm kilka tygodni temu uchwalił ustawę, przewidującą m.in. zwiększenie kar za zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi z 2 do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku dokonania tego ze szczególnym okrucieństwem kara wzrośnie do 5 lat.


Pozostałe w Media

Na górę