Connect with us

Gwiazdy

W programie „Rolnik szuka żony” pojawił się sąsiad Kamila Stocha. Zdobył już sympatię widzów: Bardzo fajny facet!


W Wielkanoc został wyemitowany pierwszy odcinek nowej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Okazało się, że jeden z uczestników, a dokładniej góral Andrzej, to sąsiad i kolega Kamila Stocha. Mężczyzna jest radnym gminy Poronin, a na co dzień mieszka w Zębie, czyli rodzinnej wsi, z której pochodzi skoczek.

Andrzej ma 38 lat, 180 cm wzrostu i jest góralem. Jest uparty, tak jak każdy góral, ale potrafi też słuchać ludzi. To mężczyzna pracowity, dbający o rodzinę, który konsekwentnie dąży do celu. Nie ceni natomiast łatwowierności. Wybór kariery rolnika nie był dla Andrzeja oczywisty. Przez 4 lata studiował na UJ socjologię, zajmował się mechaniką samochodową, spędził jakiś czas w USA, by ostatecznie osiąść na odziedziczonym po rodzicach gospodarstwie, gdzie – jak na górala przystało – wypasa bydło i ma owce. Przez jakiś czas zajmował się też produkcją oscypków, jeździł nawet na zjazdy serowarów do Irlandii. Andrzej udziela się społecznie – jest radnym. Działa się też w spółce wodnej i szkółce leśnej. Należy do Związku Podhalan i jest zawodowym TOPRowcem. W wolnym czasie lubi wycieczki po górach, chodzić do kina, teatrów i muzeów interesuje się też historią. Kiedyś zbierał znaczki pocztowe, nawet do tej pory ma parę klaserów. Jak zobaczy ciekawy znaczek na poczcie, to od razu go kupuje. Mężczyzna bardzo lubi kwiaty i marzy o ogrodzie, który nimi wypełni. #rolnikszukazony #rsz5 #rolnikszukazony #tvp1

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Sympatyczny góral zrobił na widzach dobre wrażenie. Na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych pod jego zdjęciami pojawia się wiele miłych słów. Internauci wyrażają swoją nadzieję, że uda mu się znaleźć prawdziwe uczucie.


Bardzo fajny facet. Widać, że szuka prawdziwej miłości i potrzebuje dużo ciepła.
Widać, że szuka kogoś naprawę. Życzę powodzenia.
Żeby taki przystojniak miał problemy ze znalezieniem kobiety… I musi do programu iść. Nie rozumiem w ogóle tego świata – piszą.
A jakiej kobiety szuka Andrzej? Spokojnej, wysokiej, niepalącej, z charakterem (ale bez tatuaży). Nie przeszkadzają mu panie z „przeszłością”, choć stanowczo wyklucza rozwódki. Chce żyć po katolicku, gdyż wiara jest dla niego bardzo ważna.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę