Connect with us

Gwiazdy

Wiadomo, jak zabił się Avicii. DJ wykorzystał butelkę. „Chciał spokoju…


Avicii zmarł 20 kwietnia. Wiadomo już, że popełnił samobójstwo. Teraz pojawił się raport, w którym ujawniono, w jaki sposób odebrał sobie życie.

Śmierć 28-letniego DJ-a wstrząsnęła światem. Na początku nieznana była przyczyna zgonu, jednak niedawno jego rodzina wydała oświadczenie, w którym wyznała, że Avicii popełnił samobójstwo. TMZ opublikowało teraz raport, w którym pojawiło się więcej szczegółów.

Daily Mailu mogliśmy przeczytać, że Avicii nie radził sobie z show-biznesem i machiną w nim panującą. Od pewnego czasu rozmyślał nad sensem życia i szczęścia. Onieśmielała go sława. W oświadczeniu możemy przeczytać, że:

Zmagał się z myślami na temat sensu, życia i szczęścia. Ale nie dał już rady. Chciał spokoju. Nie był stworzony do życia w biznesowej machinie, w której przyszło mu żyć. Był wrażliwym chłopakiem, który kochał swoich fanów, ale onieśmielała go sława.


Jak podajeTMZ, które „cytuje źródła, znające konkretną przyczynę śmierci DJ-a”, Avicii podciął sobie żyły na nadgarstkach i wykrwawił się na śmierć. Wykorzystał do tego rozbitą butelkę. Pozostawił po sobie pożegnalny list.

Śmierć Aviciego

Avicii uznawany był za jednego z najbardziej utalentowanych DJ-ów młodego pokolenia. Zmarł niespodziewanie w piątek, 20.04. Miał zaledwie 28 lat. O jego śmierci poinformowała menedżerka artysty, Diana Baron.

Avicii miał problemy ze zdrowiem

Wiadomo, że od 2016 roku miał poważne problemy ze zdrowiem. To przez nie zrezygnował z występów na żywo i skupił się na pracy w studiu. Zagraniczne media podawały, że Avicii miał problemy z trzustką, których przyczyną mogło być duże spożywanie alkoholu. Wcześniej, w 2014 roku, przeszedł zabieg usunięcia woreczka żółciowego oraz wyrostka.

Życie prywatne


Po jego śmierci ujawniono, że był bardzo zaangażowany w działalność charytatywną. Jeden z najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie, który za jeden występ mógł otrzymać wynagrodzenie w wysokości nawet 250 tysięcy dolarów (ponad 870 tysięcy złotych), a jego fortuna była szacowana na około 80 milionów dolarów (ponad 285 milionów złotych), nie był obojętny na losy potrzebujących. Media podają, że oddał on milion dolarów z dochodów ze swojej trasy po Stanach Zjednoczonych w 2012 roku dla fundacji zajmującej się problemem głodu w USA. W kolejnym roku miał przekazać miliony euro szwedzkiej organizacji Radiohjälpen.

Wyszedł także na jaw sekretny związek Aviciego z czeską modelką, Terezą Kacerovą. W obszernym liście do DJ-a zdradziła, że byli razem w związku. Czeszka utrzymuje, że byli bardzo szczęśliwi i planowali założyć rodzinę. Opowiedziała także, że Tim (Acicii nazywał się Tim Bergling) uwielbiał opiekować się jej synem Lucasem. Razem kochali spędzać czas w domu i oglądać „Harry’ego Pottera”.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę