Connect with us

Media

Widzowie „Pytania na śniadanie” oburzeni wizytą sióstr Godlewskich: „Faszerujecie ludzi samym gó*nem!”


Przed świętami do świata show biznesu niespodziewanie wtargnęły siostry Godlewskie, które pomimo znikomego doświadczenia w branży rozrywkowej są dosłownie i w przenośni, celebrytkami „pełną gębą”.Zaczęło się całkiem niewinnie. Jedna z sióstr szukała miłości w programie rozrywkowym Ex na plaży, gdzie została pobita przez inne uczestniczki. Kiedy koleżanki z „domu Exa” złamały jej paznokieć, Monika podjęła decyzję o opuszczeniu planu produkcji MTV.

Równolegle jej siostra Małgorzata „śpiewała” do kamerki internetowej wykonując jednocześnie ćwiczenia gimnastyczne otworu gębowego. Przeświadczona o swoim talencie dziewczyna, nie rozumiała, że stała się obiektem drwin w Internecie i zachęcona ekspresowym wzrostem popularności, mierzonym w ilości obserwatorów na Instagramie, kontynuowała muzyczną przygodę. Wkrótce, po nieudanym występie w telewizji, dołączyła do niej Monika, z którą Małgosia postanowiła stworzyć siostrzany duet.
„Kariera” sióstr Godlewskich wymknęła się spod kontroli. O ich wizyty w programach śniadaniowych biły się wszystkie stacje. Ostatnia wizyta w Pytaniu na Śniadanie emitowanym na antenie telewizyjnej Dwójki wzbudziła jednak sporo kontrowersji. Widzowie stacji byli oburzeni, że ta „faszeruje ich gó*nem” za pieniądze z abonamentu, który zostali zmuszeni płacić.„Chyba pora pozbyć się tv z domu, bo sam chłam tylko leci”, „Faszerujecie ludzi samym gó*nem”, „Za co my płacimy abonament! Żal i szok! Właśnie dlatego tv powinna być prywatna, wtedy byłoby takiego kitu mniej! Najpierw kiepska podróbka barbie, a teraz kiepskie podróbki karpia!”, „To żenujące czym telewizja zajmuje się w dzisiejszych czasach” – komentowali internauci pod postem na oficjalnej stronie programu.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę