Connect with us

Życie

WOW! Natalia Siwiec zmieniła fyzurę, a fani ZWARIOWALI!


U Natalii Siwiec czas zmian. Niedawno postawiła na wyjątkową odnowę swoich zębów, dziś postanowiła przyciąć włosy. Swoją wizytę u fryzjera skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Efekt… jest powalający.


Miss Euro 2012 przyznała, że dzięki zabiegowi przedłużaniu włosów może mieć fryzurę taką, jaka jej się tylko wymarzy – od długich, czarujących fal do krótkich, połyskujących kosmyków. Tym razem Natalia postawiła na skrócenie swoich mocnych i zdrowych włosów. Pozbyła się też intensywnie rozjaśnionych końcówek. Wygląda również na to, że mama małej Mii przestanie zaczesywać włosów do tyłu.

Fanom opadły szczęki:

– Piękne. Od razu wyglądasz jeszcze mlodziej😉😉👍👍👍🔥

– jak wyglądają Twoje naturalne włosy?

– Cudownie . Bardzo pasują Tobie takie włosy 😍😊


Tym razem znów krótkie z @royal_hair_official 😜 No lubię takie No !

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

Na górę