Connect with us
źródło: jastrzabpost

Gwiazdy

WOW! Piotr Żyła zostawił żonę z dziećmi dla KOCHANKI!


Tego chyba nikt się nie spodziewał. Skandale w świecie sportu dotyczą zwykle dopingu lub brutalnych fauli, ale rzadko kiedy dotykają życia personalnego zawodników, zwłaszcza w Polsce. Nasi skoczkowie i piłkarze trzymają się swoich pięknych żon i dziewczyn niemal tak mocno jak sportowych sukcesów – uchodzą za najzgodniejsze małżeństwa w show-biznesie. Nic więc dziwnego, że wszyscy wciąż zbierają jeszcze szczęki z podłogi po dramatycznym oświadczeniu Justyny Żyły.


Żona Piotra Żyły na swoim Instagramie udostępniła boleśnie szczery, wstrząsający dla fanów sportowca wpis. O kryzysie w ich małżeństwie mówiono od dawna, ale ostatnimi czasy wszystko zdawało się wracać do normy… przynajmniej tak myśleli wszyscy postronni, bo prawda okazała się przytłaczająca.

Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawił mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mam zamiaru już kłamać – napisała kobieta

Duże wrażenie robią też emocjonalne hashtagi, które umieściła pod wpisem (możecie zobaczyć je w naszej galerii). Co prawda wpis prędko zniknął, ale Internet nie zapomina niczego, a pod jednym ze starszych zdjęć na profilu Justyny zaczęła się prawdziwa burza:

Dziewczyno znajdziesz lepszego, widocznie nie był Ciebie warty!!!!! Głowa do góry !!!!!!


jeżeli zdradził to zasługuje na szansę ale u innej. Ja niestety zrobiłam błąd i dałam drugą a on i tak z kochanką balował za plecami. Piękna kobieto,świat się nie kończy a dopiero zaczyna, pamiętaj!

Przeszłam przez to samo, przykro mi. Będzie ciężko to na pewno ale czas nauczy cie żyć z ta raną. A głupimi komentarzami, płytkich ludzi się nie przejmuj. Social media są od tego by się wzajemnie wspierać na dobre i złe.

 plotki o zdradzie Piotrka krążyły już od bardzo dawna… więc to raczej nie kwestia kilku „złych dni”. Powodzenia Pani Justyno, musi być Pani dzielna dla dzieci ❤

Ten chłopek roztropek niedouczony? Powinien się cieszyć ze miał taka zonę. Tępak jak chu… I ten śmiech

I weź tu znajdź porządnego faceta

Zachował się jak śmieć. Oby to do niego wróciło!


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę