Connect with us

Gwiazdy

WOW! To najseksowniejsza babcia świata! To ciało…


Gina Stewart to 47-latka z Australii, która wywołała poruszenie, gdy zdecydowała się wziąć udział w konkursie piękności Miss Maxim Australia 2018.Natychmiast okrzyknięto ją „najseksowniejszą babcią świata”. Gina ma bowiem czworo dzieci, a dziesięć miesięcy temu urodziła się jej pierwsza wnuczka. Najmłodsze dziecko Giny ma cztery lata, a najstarsze 27.

Stewart prowadzi konto na Instagramie, na którym chwali się młodym wyglądem i eksponuje swoje wdzięki. Zapewnia przy tym, że nie poddawała się żadnym odmładzającym zabiegom chirurgicznym. Przyznaje się jedynie do powiększenia biustu. Młody wygląd zawdzięcza ponoć jedynie zdrowemu odżywianiu i organicznym kosmetykom i twierdzi, że chce „zestarzeć się z godnością”.

Piję wodę alkaliczną. Ma mnóstwo minerałówOlej z dzikiej róży i kokosowy to także moja tajna broń – mówi Gina.


47-latka, którą na Instagramie obserwuje ponad 60 tysięcy fanów, w piątek wystąpi w finale konkursu piękności Maxima. Ma szansę wygrać z o połowę młodszymi kandydatkami?Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę