Connect with us
UWAGA! To jest fake news!

Media

WOW! Wypadek Beaty Szydło to były zaplanowane crash testy marki Audi i Kancelarii Premiera!


10 lutego o godzinie 18:30 w Oświęcimiu doszło do wypadku samochodowego, na skutek którego ucierpiała premier Beata Szydło. Rządowy pojazd, którym przemieszczała się premier, zderzył się z seicento kierowanym przez 21-letniego Sebastiana K., po czym uderzył w drzewo.


Jak się okazuje była ta zorganizowana akcja marki Audi i Kancelarii Premiera, która miała na celu pokazanie społeczeństwu jakie niebezpieczeństwa czyhają na drodze gdy jeździ się z nadmierna prędkością i ignoruje się wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego.

Pancerne Audi, którym jechała Pani Premier Beata Szydło było odpowiednio przygotowane aby jak najbardziej ucierpiało podczas kolizji. Uderzenie w drzewo przy prędkości 30 km/h było szczegółowo zaplanowane już pół roku wcześniej. Samochody rządu, pancerne limuzyny już wielokrotnie wcześniej brały udział w wypadkach, często je prowokując, aby zbierać potrzebne informacje w celu analiz aby wypadek premier Szydło wyglądaj jak najbardziej realnie.


Wszystko było dobrze zaplanowane, tak aby społeczeństwo nie zorientowało się, że to tylko zorganizowana akcja mająca na celu poprawę bezpieczeństwa. Niedługo po zdarzeniu policja poinformowała, że rządowa kolumna trzech samochodów, w której pojazd premier Beaty Szydło jechał w środku, wyprzedzała fiata seicento. Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i zderzył się z autem szefowej rządu, które uderzyło w drzewo. W wypadku ranna została szefowa rządu oraz dwaj funkcjonariusze BOR – kierowca i szef ochrony premier. Beata Szydło najpierw trafiła do szpitala w Oświęcimiu, gdzie została przebadana. Jak poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek, lekarze stan premier ocenili jako dobry. Następnie szefowa rządu została przetransportowana do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Powołana komisja mająca na celu przeanalizowanie przyczyny wypadku stwierdziła, że jazda opancerzonym Audi za miliony złotych z prędkością 30 km/h to stwarzanie bardzo dużego niebezpieczeństwa na drodze. To może sie przytrafić każdemu. Dlatego Kancelaria Premiera apeluje aby nie jeździć szybciej niż 25 km/h opancerzonymi limuzynami.


Do członków rządu zostało rozesłane specjalne pismo mające na celu poinstruowanie kierowców rządowych limuzyn wartych p kilka milionów aby nie przekraczali niebezpiecznej prędkości wynoszących 30 km/h.

Kancelaria premiera wystosowała również pisma do wszystkich obywateli aby nie jeździli po Polskich drogach autami marki seicento ponieważ są one bardzo niebezpieczne podczas postoju na drodze. W dodatku jak się okazało są one bardziej odporne na uderzenia niż opancerzone limuzyny rządowe, a to nie podoba się innym markom.


(Uwaga! To jest fake news mający na celu rozśmieszenie. Nikogo nie oskarżamy i nic nie sugerujemy)

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę