Connect with us

Gwiazdy

WOW! Zobacz NAJODWAŻNIEJSZE zdjęcie LEWANDOWSKIEJ, jakie widzieliśmy!


Anna Lewandowska od jakiegoś czasu jest ambasadorką marki Calzedonia. Trenerka szykuje właśnie nową kampanię, na potrzeby której wzięła udział w sesji zdjęciowej. Ku uciesze swoich fanów uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie, publikując zdjęcie zza kulis. Dzięki temu możemy podziwiać jej długie, zgrabne nogi w mega krótkich szortach, seksownych rajstopach i wysokich szpilkach. Wow! W tak drapieżnym wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Anny Lewandowskiej.

Kobiety inspirujcie się. Pokażcie swoje nogi. Każda z nas jest wyjątkowa – widniał podpis obok fotografii, wskazujący, jakie będzie hasło przewodnie nowej kampanii Anny Lewandowskiej.Fanom takie seksowne wcielenie Anny Lewandowskiej bardzo przypadło do gustu. W swoich komentarzach pod zdjęciem dali wyraz swoim zachwytom. Komplementom nie było końca.

Boska Lewandowska.

Najpiękniejsze nogi!
Twoje nogi idealne!

Oczu nie można oderwać.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę