Connect with us

Gwiazdy

Wpadka? Rozenek zarzucono retusz zdjęcia. „Różnica w wysokości talii, lustro faluje”. Przyjrzyjcie się dokładnie!


Jedno z ostatnich zdjęć Małgorzaty Rozenek na Instagramie wzbudziło sporo emocji wśród jej obserwatorów. Wszystko przez nierówne kształty.

Małgorzata Rozenek w miniony weekend nagrywała finał programu „Projekt Lady”. Zaprezentowała się w pięknej, czerwonej kreacji od Violi Piekut. Zdjęciem z przymiarek pochwaliła się na Instagramie. Błyskawicznie pojawiło się tam mnóstwo komentarzy. Choć obserwatorzy zachwycili się długą suknią, to wypatrzyli też nierówne kształty na zdjęciu.

Rozenek ma wyjątkowo wąską talię. Jej fani natychmiast zauważyli, że coś jest nie tak. Na wysokości talii poszerzyło się lustro i framuga drzwiowa. Przyjrzyjcie się:– Z całym szacunkiem zdjęcie zostało wyretuszowane. Rama lustra po lewej stronie trochę się wykrzywiła…. Suknia jednak faktycznie jest piękna.

– Chyba nie do końca dobrze uszyta skoro trzeba używać Photoshopa.

– Różnica w wysokości talii po obu stronach +/-10cm. Lustro faluje, rama po prawej stronie faluje. Oj Gosia, Gosia – to tylko niektóre komentarze pod zdjęciem Rozenek.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę