Connect with us

Media

Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona…


Złośliwi internauci komentują ich rzekome niedopasowanie.


Często słyszymy, że przeciwieństwa się przyciągają. Kiedy faktycznie do tego dojdzie – nie wszyscy są w stanie to zaakceptować. Wciąż pokutuje przeświadczenie, że partnerzy powinni być do siebie jak najbardziej dopasowani. Zarówno charakterologicznie, jak i fizycznie.


W tym przypadku o wizualnym podobieństwie nie może być mowy. Figurę Claire Hammill można określić mianem plus size. Z kolei jej mąż, Mitch, to typowy szczupły przystojniak. Nikomu nie powinno to przeszkadzać. Para bardzo się kocha. Są świetnym małżeństwem i oddanymi rodzicami.

Niestety, niemal na każdym kroku narażeni są na krzywe spojrzenia i dziwne komentarze. Zwłaszcza w Sieci, gdzie regularnie publikują swoje wspólne zdjęcia. Czy faktycznie aż tak bardzo do siebie nie pasują?

Przekonaj się.


 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

These two just slay me 😍 #myboys #sparksfly

Post udostępniony przez Women’s Transformation Coach✨ (@clairehammill)

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę