Connect with us

Media

Zamordowała 10-letniego synka, gdy wyznał jej prawdę, która go trapiła.


29 czerwca Heather Maxine Barron została aresztowana i postawiona w stan oskarżenia za zabicie swojego 10-letniego syna. Anthony Avalos zmarł po przewiezieniu do szpitala od komplikacji związanych z poważnym urazem głowy. Po złożeniu zeznać aresztowany także został partner matki chłopca i on także usłyszał zarzut zabójstwa.


20 czerwca na numer alarmowy zadzwoniła matka chłopca i wezwała pogotowie do 10-latka, który spadł ze schodów. 21 czerwca chłopiec zmarł, a śledczy weryfikowali zeznania opiekunów.

Szybko ustalili, że są pokrętne, niedokładne i wzajemnie się wykluczają. Wzbudziły podejrzenia co to tego, że to był wypadek.

Porucznik Derrick Alfred powiedział:

„Uważamy, że chłopiec powinien być uratowany z tego miejsca znacznie wcześniej, ponieważ prawdopodobnie regularnie stosowano przemoc wobec niego.”


Jego ciotka, Maria Barron, nie może uwierzyć, że doszło do takiej tragedii:

„Marzenie Anthony’ego o zostaniu policjantem lub strażakiem nigdy się nie spełni. Bądź spokojny, mój słodki chłopczyku, że zawsze będziesz kochany, nigdy Cię nie zapomnę, ale nie wybaczę sobie, że nie zareagowałam wcześniej na to, co się działo.”
W trakcie śledztwa ustalono, że powodem agresji wobec chłopca było to, że zwierzył się matce, że podobają mu się chłopcy…Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę