Connect with us

Gwiazdy

Zobacz seksowne WAGs Legii Warszawa!


Stolica nie będzie dziś spać. Po wygranej 2:1 w Pucharze Polski nad Arką Gdynia ulice spływają szampanem. Za każdym odnoszącym sukces mężczyzną, stoi oczywiście kobieta. Przyjrzeliśmy się tym żonom piłkarzy Legii, które mniej lub bardziej otwarcie chwalą się swoim życiem w sieci.

„Stołeczne” WAGs to interesujący zbiór osobowości – brazylijska miłośniczka siłowni, dziennikarka po 40-tce, bośniackie napompowane wargi, czy skromniejsze, macierzyńskie ambicje Polek, mogą się spotkać na jednej trybunie.

Tamara Vesovic – partnerka Marko Vesovicia


Agnieszka Jędrzejczyk, żona Artura Jędrzejczyka

Sandra Radovic, żona Miroslava Radovica

Sandra Radovic, żona Miroslava Radovica


Róża Kucharczyk, żona Michała Kucharczyka

Daria Kabała-Malarz, żona Arkadiusza Malarza

Mayara Della Vega, partnerka Mauricio


Andrea Alves Da Silva, żona EduardoPortal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę