Connect with us

Plotki

Żona Saganowskiego chce być konkurencją dla Lewandowskiej?


Kamili Saganowskiej, żonie byłego piłkarza Legii Warszawa, zrobiło się głośno przy okazji jej wizyty w Dzień Dobry TVN w 2015 roku. Przedsiębiorcza WAG już wtedy wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę mediów. Przeszła spektakularną metamorfozę – udało jej się schudnąć prawie 20 kilogramów i zacząć „nowe życie” jako trenerka personalna. Żona Marka Saganowskiego przyznała, że do walki o lepsze ciało i samopoczucie zmobilizowały ją… negatywne komentarze pod jej zdjęciami.


O swojej wielkiej przemianie Kamila regularnie przypomina na Facebooku, gdzie prowadzi motywacyjny fanpage „Be fit with Kama”. Saganowska w przeciwieństwie do swojej konkurentki – Anny Lewandowskiej, nie wstydzi się starych zdjęć i chętnie pokazuje fotografie sprzed lat, na których zmagała się z nadprogramowymi kilogramami.


⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!


Moja metamorfoza trwała 9 miesięcy, to był czas nie tylko mojej zewnętrznej przemiany… a może przede wszystkim wewnętrznej – zwierzyła się w jednym z wpisów. O rany ile razy ja na siebie psioczyłam biegając tygodniami, miesiącami po bieżni, przychodząc na treningi, których czasem miałam już serdecznie dość… Ile razy ganiłam siebie za obżarstwo, za lenistwo, za to że się tak zaniedbałam i przytyłam 20 kilogramów! Ale uważam, że wszystko dzieje się po coś… I tak w moim przypadku, ten rok pracy nad sobą nauczył mnie wiele o sobie… Że jednak nie jestem taka słaba jak mi się wydawało, że potrafię zacisnąć zęby wziąć się w garść i dopiąć swego.

⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Plotki

TOP 5 TYGODNIA

Na górę